logo         

REKLAMAČNÍ ŘÁD
Na veškeré námi dodávané výrobky pro domácnost platí pro kupující spotřebitele záruční doba min. 24 měsíců. Tato záruční doba běží ode dne převzetí zakázky kupujícím. Záruční doba na dodané zboží se prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. V případě poruchy spotřebiče je pro Vás nejrychlejší řešením zaslání spotřebiče do centrálního servisu, jehož adresa je uvedena v každém záručním listě. Níže jsou uvedené servisní střediska pro jednotlivé značky.

SERVIS:
Isolit-Bravo s.r.o.
Servis
Jablonské nábřeží 305
561 64  Jablonné nad Orlicí


SERVIS:
DOMO-Elektro s.r.o.
Servis
Hluboká 147
345 06 Kdyně


SERVIS:
Bielmeier s.r.o.
Servis
Bořice 25
344 01 DomažliceSERVIS:
Kärcher spol. s.r.o.
Modletice 141
251 01 ModleticeSERVIS:
Kärcher spol. s.r.o.
Řípská 20a
627 00 Brno - Slatina


Než odešlete výrobek do servisu, překontrolujte:

• zda správně ovládáte spotřebič, dle přiloženého návodu na obsluhu

• zda není porucha mimo daný spotřebič

• zda máte pořizovací fakturu popř. potvrzený záruční list či jiný doklad o koupi zboží a běhu záruční doby. Vzhledem k tomu, že záruční listy jsou součástí výrobku a jsou zabaleny v originálním obalu, nelze je potvrzovat v okamžiku expedice z našeho skladu (viz. "způsob nákupu")
V souladu s §620 ods. (3) občanského zákoníku, NENÍ TŘEBA vydávat ke spotřebičům záruční listy, pokud o jejich vydání nepožádá spotřebitel. Jako podklad pro uznání záruky, bude stejně jako v dalších zemích EU dostačující pořizovací doklad (faktura), kterou zákazník obdrží při doručení zboží (přilepena v průhledné fólii na OBALU spotřebiče) jiný doklad prokazující koupi zboží u prodávajícího. Na požádání zákazníka, však musí prodávající záruční list vystavit.

Návody jsou ve všech případech přiloženy ke zboží. Při ztrátě návodu je možné o něj požádat prostřednictvím e-mailu obchod@levnyelektro.cz

Následně zařídíme doručení na e-mailový kontakt popř. Vaší doručovací adresu.

U některých výrobku je možné si návod stáhnout v e-shopu v kolonce Návod ke stažení.

 

NWQ4MWU0N